Kanon na podstavci.

Nové

Katalog. číslo: 9445

Replika děla na podstavci.

Více informací

2 690 Kč

2 223 Kč
 bez DPH

Dostupnost skladem
Hmotnost g 1052
Rozměry cm 28
Materiál kov + dřevo

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Model 1857,  přezdívaný jako "Napoleon", byl nejoblíbenější kanón používaný během americké občanské války. Předpokládalo to, že téměř 40% dělostřelecké výzbroje a to byla jedna z nejdůležitějších součástí tohoto konfliktu. Napoleonské dělo bylo obdivováno pro svou bezpečnost, spolehlivost a účinnost, a to zejména v krátkém rozsahu.

Americká občanská válka byla velmi významnou událostí v dějinách Spojených států amerických, která se konala v letech 1861 až 1865. Dvěma stranami byly jednak ruce, síly severních států (La Union) proti nově utvořeným Konfederace amerických států, integrovaná jedenácti státy na jihu, na druhé straně, která prohlásila svou nezávislost.

Čtyři roky po zahájení války se generální konfederát Robert E. Lee s armádou, která ztratila oběti a dezerce, rozhodla, že je lepší se vzdát. Dne 9. dubna 1865 byla s generálem Ulyssesem S. Grantem uspořádána schůzka, která podepsala doklad o vzdání se konfederační armádě. Prezident Andrew Jackson vyhlásil oficiální konec války 20. srpna 1866.

Orgy
Orgy
Creampie
Orgy
Threesome
Anal
Creampie
Blowjob
Orgy
Threesome
Anal